Obridor de portes hidràulic GYKM-10100
Descripció breu:
Detall del producte
Etiquetes de producte
Model: Obridor de portes hidràulic GYKM-10/100
Model: GYKM-10/100
Aplicació:
Especificació tècnica
Capacitat de dispersió
10 tones
Amplada
100 mm
Pressió de funcionament
63MP
Mida de la mànega
Longitud: 3 m
Diàmetre exterior: 13,5 mm
Diàmetre intern: 5 mm